O nás

Špecialisti na 3D svetelnú reklamu

Kto sme

Od roku 2005 zabezpečujeme, aby vaša značka zažiarila a vynikla tam, kde je to potrebné. Prinášame najvyššiu kvalitu a dizajn v označovaní firiem, obchodov, prevádzok a budov. Naše portfólio predovšetkým zahŕňa 3D LED svetelné písmená, hliníkové s rámikom, bez-rámové písmena, zadné podsvietené písmena, celosvetelné plexisklové písmena, interiérové aj exteriérové, na mieru vytvoríme rôzne atypické nosiče.

Vízia

Sme odborným a kreatívnym partnerom v oblasti (nielen) reklamného označovania pre malé, stredné aj veľké podniky, či jednotlivcov.

Poslanie

Sme presvedčení, že každá značka si zaslúži vyniknúť. Našim cieľom je spojiť vašu značku s ľuďmi a ľudí s vašou značkou, v čom nám pomáhajú naše dlhoročné skúsenosti a neutíchajúca vášeň pre ich ďalšie rozvíjanie a inovácie.

Hodnoty

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a hľadáme ten najlepší súzvuk medzi technickými možnosťami a kreativitou. Našou základnou hodnotou je osobný prístup, ktorý tvorí predpoklad k vybudovaniu úspešného obchodného vzťahu s vami. Flexibilita a inovácia v riešeniach sú piliermi, o ktoré sa opierame pri každej zákazke.